Personalizowane Maski CPAP

Jesteśmy pionierami w dziedzinie personalizacji masek CPAP. Wykorzystujemy zaawansowany skaner 3D do dokładnego zeskanowania kształtu Twojej twarzy, a następnie, dzięki drukowi 3D, tworzymy maski CPAP, które idealnie dopasowują się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Nasze maski są wykonane z bezpiecznego dla skóry silikonu medycznego, zapewniając maksymalny komfort i skuteczność terapii.

Spersonalizowane pod Ciebie

Nasze maski CPAP są idealnie dopasowane do Twojej twarzy, dzięki wykorzystaniu druku 3D oraz skaneru 3D.

Najwyższa precyzja

Nasze maski CPAP są precyzyjnie wykonane, tak aby komfort użytkowania był jak najwyższy. Na rynku nie znajdziesz wygodniejszych.

Wyjątkowa technologia

Maski CPAP wykonujemy przy pomocy druku 3D w silikonie. Jest to innowacyjna technologia, która pozwala zapewnić najwyższą dokładność.

Kim Jesteśmy?

Jako startup w branży technologii medycznych, stworzyliśmy rewolucyjną metodę wykorzystania druku 3D w produkcji masek CPAP. Nasza misja to zapewnienie komfortu i skuteczności terapii CPAP poprzez indywidualne dopasowanie każdej maski.

Zapisz się na bezpłatne konsultacje!

Zapisz się na naszą listę. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w przeciągu 3 dni roboczych. Prosimy o sprawdzenie wpisywanych danych.

Tak, oferujemy całkowicie bezpłatne konsultacje, a skan twarzy na terenie Łodzi jest darmowy.

Nie, personalizujemy istniejące maski. Wystarczy, że poinformujesz nas, jakiego urządzenia używasz.

Nie, nasza usługa jest dostępna dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i osób starszych.